Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Filiżanka do espresso Arzberg Bavaria kobaltowa

Strona głównaPORCELANAFiliżanka do espresso Arzberg Bavaria kobaltowa

dostępność: 1

20231005_123024.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przedstawiamy niesamowicie elegancką filiżankę do espresso ze spodkiem wyprodukowaną przez znaną i cenioną, niemiecką manufakturę Arzberg.

Filiżanka została wykonana z najwyższej jakości porcelany w kolorze białym z przepięknym dekorem w postaci kobaltowych brzegów wypełnionych cudownym, złotym wzorem. Wygląda to niesamowicie efektownie i atrakcyjnie. Sygnowana na spodzie znakiem z 1920r.

Stan zachowania uważa się za bardzo dobry. Serdecznie polecam i zapraszam do za kakupu !

Wymiary:

wys. 4cm

śr. wlewu 6cm

śr. podstawy 3,5cm

poj. 100ml

śr. spodka 11cm

ARZBERG - niemiecka manufaktura uruchomiona przez Christiana Heinricha Schumanna i biznesmena Franza Ferdinanda Riessa. Jest pionierem w produkcji porcelany nowoczesnego wzornictwa, praktycznej i estetycznej. Jest to producent porcelany najwyższej jakości, który był wielokrotnie nagradzany za wyszukane wzornictwo, a niektóre egzemplarze znajdują się w stałej ekspozycji w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Manufaktura ta powstała w 1887r w momencie gdy Królowa Angielska nakazła, aby wszystkie produkty niemieckie sprzedawane na terenie Wielkiej Brytanii były znakowane Made in Germany. Fabryka Arzberg miesci się w miejscowości Schirnding w Górnej Frankonii. Produkcja została wstrzymana w 1994r.

Numer katalogowy: 5280

PORCELANA

cena: 149.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 5280

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej