Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kobaltowa piękność od Miśni

Strona głównaPORCELANAKobaltowa piękność od Miśni

dostępność: 1

p12708281678.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękną filiżankę w niezwykle pożądanym kobaltowym kolorze pochodzącą ze znanej niemieckiej manufaktury w MIśni, a powstałą w drugiej połowie XIX wieku. Całość ręcznie malowana z doskonałymi kompozycjami kwiatowymi na białym tle otoczonym fantazyjnymi złotymi wykończeniami, widocznymi na filiżance. Zarówno filiżanka i jak spodek ma głęboki kobaltowy kolor  i  fantazyjne złote wykończenie. Zewnętrzna krawędź spodka i wewnętrzna krawędź kubka mają również złote wykończenie.. Uchwyt filiżanki  ma kształt dwóch splecionych gałęzi muśniętych złotem. Uwagę przukuwa intersujący design spodka,  pofalowany  niczym  stworzony z grubej kobaltowej tkaniny.

Stan zachowania, zważyszy na wiekowość przedmiotu, uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Jes to cenny egzemplarz i niezwykle pożądany na rynku kolekcjonerskim.

Wymiary:

Spodek:średn:12,5/11,5 cm ,Wys:3,5 cm

Filiżanka:Wys:4,5 cm,Średn:7/7,8 cm ,z uchwytem:9 cm

Numer katalogowy: 3193

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej