Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Komplet talerzy deserowych WEIMAR Franz Bauer Echt Kobalt 6 osób

Strona głównaPORCELANAKomplet talerzy deserowych WEIMAR Franz Bauer Echt Kobalt 6 osób

dostępność: 1

img_20230614_110844.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przedstawiamy fantastyczny komplet talerzy deserowych dla 6 osób wyprodukowane przez WEIMAR Franz Bauer.

Talerze wykonane zostały z porcelany najwyższej jakości. Posiadają delikatnie profilowane brzegi, które są nieco grubiej złocone na te szerokiego ranku malowanego na prawdziwy kobalt. Motywem przewodnim tego kompletu są bukiety owoców. Na każdym talerzu znajdziemy inny bukiet - brzoskwinie z czeresniami, ananas z winogronami, winogrona, agrest z truskawkami, jabłka ze śliwkami oraz gruszki. Wszystkie sygnowane na spodzie. Talerze w całym komplecie prezentują się wspaniale.

Stan zachowania uważa się za bardzo dobry.

WEIMAR- Od ponad 200 lat marka Weimar Porzellan zapewnia najwyższą jakość i mistrzowski kunszt, będac symbolem wyjątkowo szlachetnej porcelany. Do dziś cenna, doskonałe wyroby z porcelany wykonywane są według najlepszych praktyk.

Wymiary:

średnica 19cm

Numer katalogowy: 5177

PORCELANA

cena: 459.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 5177

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zainteresowanie porcelaną było tak wielkie, że Europejczycy bardzo chcieli poznać sekret jej wytwarzania. Udało się to dopiero po wielu latach. Największych starań w tym kierunku dokładali ... więcej