Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kremowa filiżanka MEHUN C.P.&Co France

Strona głównaPORCELANAKremowa filiżanka MEHUN C.P.&Co France

dostępność: 1

img_20190629_093707.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy elegancki zestaw śniadaniowy , stworzony  z francuskiej porcelany Limoges, a wyprodukowała ją manufaktura w Mehun C.P. & Co.. Zestaw składa się z filiżanki, spodka oraz talerzyka deserowego. Wszytskie lementy zachowane z kremowej kolorystyce z licznymi złoceniami oraz ręcznie malowanym kwiatowym dekorem wewnątrz filiżanki, zdradzającej wg zamysłu stopien zaparzenia kawy czy herbaty.

Stan zachowania produktu, zważywszy na jego wiekowośc uznaje się za bardzo dobry. Zestaw nosi normalne ślay uzytkowania głównie na poziomie delikatnych przetarć na złoceniach nie wypływających na jej ogólny wygląd czy użytkowanie.

Wymiary filiżanki:

wysokość: 5,5cm

średnica wlotu: 9cm

średnica podstawy: 4cm

 

Wymiary spodka:

średnica: 14cm

 

wymiary talerzyka deserowego:

średnica: 18,5cm

Numer katalogowy: 3020

PORCELANA

cena: 99.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3020

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej