Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Mlecznik Rosenthal MONBIJOU GOLD

Strona głównaPORCELANAMlecznik Rosenthal MONBIJOU GOLD

dostępność: 1

img_20240504_105023.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy przepiękny mlecznik wyprodukowany przez znakomitą, znaną i cenioną na całym świecie, niemiecką manufakturę Rosenthal z koelkcji Monbijou w wersji Gold.

Mlecznik wykonany został z najwyższej jakości porcelany jaką oferuję nam ta wspaniała marka w kolorze śnieżno-białym. Charakterystyczna forma dla serii Monbijou z elegancko profilowanymi i złoconymi w zachwycający sposób rantami. Mlecznik sygnowany jest na spodzie.

MONBIJOU czyli z francuskiego MÓJ KLEJNOT - bo tak należy tłumaczyć to wyrażenie, od którego swą nazwę wzięła porcelana i szkło Rosenthal. Powstała pod koniec XIXw w czasie europejskiej secesji, kiedy w Niemczech odczuwalne były duże wpływy kultury francuskiej. Przywodzi na myśl Ludwikowski styl rokoko zarówno poprzez swój kształt jak i wytłaczane motywy rocaile.

Stan zachowania uważa się za bardzo dobry. Serdecznie polecam i zapraszam do zakupu !

WYMIARY:

wys. 9cm

śr. wlewu 5,5cm

śr. podstawy 5,5cm

poj. 150ml

Numer katalogowy: 5543

PORCELANA

cena: 89.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 5543

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej