Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Porcelanowy obraz Goebel "Słoneczniki" Vincent van Gogh

Strona głównaPORCELANAPorcelanowy obraz Goebel "Słoneczniki" Vincent van Gogh

dostępność: 1

img_20190629_110531.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy porcelanowy obraz w drewnianej ramie, znanej marki Goebel, przedstawiający arcydzieło światowego malarstwa- słynnne "Słoneczniki" Vincenta van Gogha. Należy wspomnieć, że marka Goebel istnieje już na rynku od 150 lat -niezmiennie zachwyca oraz cieszy sie najwyższą starannością i jakością wykonania. Jednocześnie może poszczycić się mianem czołowej marki w produkcji artykułów upominkowych. Do wszystkich produktów prezentowanej przez nas wytwórni, dołączony jest certyfikat autentyczności i  gwarancja najwyższej jakości.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za bardzo dobry. Serdecznie zachęcamy do zakupu i zaznajomienia się z pozostałymi dziełami pochodzącymi z manufaktury Goebel, w naszej kolekcji. Obraz może stanowić wspaniałą pamiątke i wyjątkowy prezent z okazji ślubu, urodzin lub najwzwyczajniej- ubogacić nasze domowe wnętrza.

 

 

Vincent Willem van Gogh (ur. 30 marca 1853, zm. 29 lipca 1890) – holenderski malarz postimpresjonistyczny, którego twórczość dzięki żywej kolorystyce i emocjonalnemu oddziaływaniu wywarła dalekosiężny wpływ na sztukę XX w.
Był mało doceniany za życia. Van Gogh zyskał sławę po swej śmierci. Dziś jest powszechnie uważany za jednego z największych malarzy w historii, artystę którego twórczość stanowi istotne źródło sztuki współczesnej. Van Gogh zaczął malować na kilka lat przed ukończeniem 30. roku życia, a swe najbardziej znane dzieła stworzył w ciągu 2 ostatnich lat życia. Jest autorem ponad 2000 dzieł, w tym: 870 obrazów, 150 akwarel i ponad 1000 rysunków i 133 szkiców listowych. Dziś jego liczne autoportrety, pejzaże, portrety i słoneczniki należą do najbardziej rozpoznawalnych i najdroższych dzieł sztuki na świecie

Numer katalogowy: 2874

PORCELANA

cena: REZERWACJA

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2874

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej