Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Porcelanowy ptak manufaktury Ens Bazant

Strona głównaPORCELANAPorcelanowy ptak manufaktury Ens Bazant

dostępność: 1

img_20190403_182823.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękną porcelanową figurkę  ptaka-  rodzju bażanta królewskiego, z dominującym kolorem niebieskim, ceglastym czerwonym, beżowym i żółtym. Ptak prezentuje się niezwykle okazale, ze względu na intensywną kolorystykę oraz efektowny ptasi ogon. Produkt  wykonany w całości z porcelany, sygnowany niemiecką marką Ens Porzellan Volkstedt.

Stan zachowania uznaje się za dobry- ze względu na ubytek porcelany na ogonie ptaka (ze względu na kształt ogona, defekt nie rzuca się w oczy).

 

Wymiary:

wysokość: 28cm

długość podstawy: 13cm

szerokość podstawy: 8,5cm

Numer katalogowy: 2764

PORCELANA

cena: 299.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2764

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej