Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

SORAU" FORSYCJA",Trio śniadaniowe

Strona głównaPORCELANASORAU" FORSYCJA",Trio śniadaniowe

dostępność: 1

p1330779.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny zestaw śniadaniowy, marki Carstens Porzellanfabrik SORAU  (dzisiejsze Żary), eleganckie trio tworzy- filiżanka, spodek oraz talerzyk deserowy. Zestaw powstała z wysokiej jakości porcelany w kolorze -jasnym ecru. Ponadto zdobi go piękna reliefowa dekoracja w stylu rocaille i linii falistych, okrzyknięta mianem wzoru o dźwięcznej nazwie-Kavalier, powstałego w 1935roku. Całość zestawu zdobiona pięknymi kwiatami forsycji, nadającymi całości energetycznego-wiosennego wyrazu.

Stan zachowania serwisu, uznaje się za bardzo dobry z niewielkimi śladami użytkowania- w postaci przetarć na złoceniach. Produkt poleceny wielbicielom porcelany o znakomitych proporcjach i pięknych ornamentach. Produkt ma ogromna wartość kolekcjonerską.

 

Filiżanka:

Pojemność:200 ml

Średn.wlewu:11 cm

Średn.podstawy:5 cm

Wys:6 cm

Spodek:średn:16 cm

Talerzyk deserowy:średn:20 cm

Numer katalogowy: 3937

PORCELANA

cena: 249.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3937

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej