Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Świnka skarbonka marki Ritzenhoff projekt Nils Kunath

Strona głównaPORCELANAŚwinka skarbonka marki Ritzenhoff projekt Nils Kunath

dostępność: 1

img_20191117_125529.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Jak zwykł mawiać T.Harv Eker : "nawyk zarządzania pieniędzmi jest ważniejszy niż ilość posiadanych pieniędzy". Prezentowana skarbonka w postaci uroczej świnki zalotnie mrugającej oczkiem, z pewnością przybliży małym i dużym  temat oszczędzania. Skarbonka została wykonana z najwyższej jakości porcelany wykonanej przez niemiecką manufakturę Ritzenhoff. Świnka posiada kolorowy dekor projektu Nilsa Kunath, z dominacją kolory czerwonego i żółtego.

Stan zachowania bibelotu uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Świnka skarbonka może stanowić ciekawą propozycję prezentu zarówno dla dziecka, jak i dla osoby dorosłej. W swoich zasobach, posiadamy 3 skarbonki tego typu.

Wymiary:

wysokość: 8cm

szerokość: 6cm

długość ok.:11cm

 

Numer katalogowy: 3150

PORCELANA

cena: 45.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3150

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej