Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Świnka skarbonka Ritzenhoff z "żółtego sera"

Strona głównaPORCELANAŚwinka skarbonka Ritzenhoff z "żółtego sera"

dostępność: 1

img_20191117_125638_-_kopia.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Kolejna urocza świnka skarbonka w naszej kolekcji powstała w niemieckiej manufakturze Ritzenhoff. Skarbonka należy do projektu Ramony Rosenkranz, działającej również na artystycznym poziomie medialno-reklamowym i wydawniczym. Świnka urzeka swym dekorem, wygląda niczym stworzona z żółtego sera podgryzanego przez bajkowe szare myszki, rozmieszczone na powierzchni skarbonki.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry- wręcz idealny. Świnka może stanowić ciekawą alternatywnę prezentu dla osoby oszczędnej lub przewrotnie dla kogoś, kto naszym zdaniem musi się tej oszczędności nauczyć :) Produkt polecany zarówno dla małych i dużych przyszłym włascicieli fortuny..

Wymiary:

wysokość: 8cm

szerokość: 6cm

długość ok.: 11cm

Numer katalogowy: 3568

PORCELANA

cena: 59.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3568

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej