Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Talerz dekoracyjny W.E. George projekt Lena Liu "Tulip Ensemble"

Strona głównaPORCELANATalerz dekoracyjny W.E. George projekt Lena Liu "Tulip Ensemble"

dostępność: 1

img_20190928_133315.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny- ręcznie malowany talerz dekoracyjny marki W.S. George. Wielobarwne dzieło nosi tytuł "Tulip Ensemble", jest dziełem artystki Leny Liu i stanowi drugą część z serii " Symphony of the Shimmering Beauty".Jak informuje nas sygnatura na spodzie naczynia, talerz powstał w 1991 roku. Ogromne wrażenie robi  różnobarwa wariacja kolorystyczna kwiatów, widzimy tulipany w kolorze białym, różowym, fiolteowym czy w kolorze burgund. Ponadto uwagę przyciągają piękne 22karatowe złocenia w postaci drobnych plamek  wokół krawędzi talerza oraz na samym rancie. Przedmiot urzeka swą plastycznością i bogatą kolorystyką, zdającą sie mieć trójwymiarowy charakter.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za bardzo dobry i  godny polecenia. W swojej kolekcji posiadamy jeszcze jeden talerz z tej serii, zatytułowany "Iris Quartet".

Wymiary:

średnica: 23cm

Numer katalogowy: 3030

PORCELANA

cena: 129.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3030

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej