Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Talerz kolekcjonerski W.S.George projekt Lena Liu "Iris Quartet"

Strona głównaPORCELANATalerz kolekcjonerski W.S.George projekt Lena Liu "Iris Quartet"

dostępność: 1

img_20190928_133431.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny- ręcznie malowany talerz dekoracyjny marki W.S. George. Wielobarwne dzieło nosi tytuł "Iris Quartet", jest dziełem artystki Leny Liu i stanowi pierwszą część z serii " Symphony of the Shimmering Beauty".Jak informuje nas sygnatura na spodzie naczynia, talerz powstał w 1991 roku. Ogromne wrażenie robi  różnobarwa wariacja kolorystyczna kwiatów, na głównym planie widizmy uroczą wiązkę kwiatów, z dominacją irysów w kolorze bordowym, fioletowym i białym. Ponadto uwagę przyciągają piękne 22karatowe złocenia w postaci drobnych plamek  wokół krawędzi talerza oraz na samym rancie. Przedmiot urzeka swą plastycznością i bogatą kolorystyką, zdającą sie mieć trójwymiarowy charakter.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za bardzo dobry i  godny polecenia. W swojej kolekcji posiadamy jeszcze jeden talerz z tej serii, zatytułowany "Tulip Ensemble".

Wymiary:

średnica: 23cm

Numer katalogowy: 3031

PORCELANA

cena: 129.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3031

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zainteresowanie porcelaną było tak wielkie, że Europejczycy bardzo chcieli poznać sekret jej wytwarzania. Udało się to dopiero po wielu latach. Największych starań w tym kierunku dokładali ... więcej