Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Urocza porcelanowa ramka na fotografię

Strona głównaPORCELANAUrocza porcelanowa ramka na fotografię

dostępność: 1

20190323_114311.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przedstawiamy rzadko spotykany przedmiot wykonany z porcelany- ramkę na zdjęcie w  kolorze bieli lub jasnej kości słoniowej.Ramka pokryta delikatnym wzorem kwiatowym, obramowanie w fantazyjnym kształcie pokrytym złoceiem. Otwór na zdjęcie w owalnym kształcie, zdjęcie zabezpieczone szkłem i porcelanowym tyłem ramki z podporą. Wyjatkowo piękny przedmiot z dostępnym na innej aukcji puzderkiem z podobnym dekorem.

Stan zachowania uznaje się za dobry, ze wględu na obkruszony tylny lewy róg ramki, ubytek nie jest widoczny patrząc z przodu.

Wymiary:

wysokość całej ramki: 12,5cm

długość otworu na zdjęcie: 8,5cm

szerokość otworu na zdjęcie: 9cm

Numer katalogowy: 2732

PORCELANA

cena: 169.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2732

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej