Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Filiżanka do espresso Yang dla Rosenthal

Strona głównaROSENTHALFiliżanka do espresso Yang dla Rosenthal

producent: Rosenthal

dostępność: 1

img_20210208_104202.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Mamy zaszczyt pochwalić się piekną kolekcją od znanej i lubianej niemieckiej wytwórni Rosenthal. Ponownie  w naszych zbiorach zagościł przepiękne i równie intrygujące zestawy miniaturowych filiżanek do espresso. Kolekcja „Cupola espresso” to długa, wielobarwnych seria miniatur według projektu Mario Belliniego, zapoczątkowana kilkanaście lat temu i nieustannie uzupełniana o nowe wzory. Założenie jest proste: nie zmienia się wielkość i forma, natomiast pojawiają się nowe dekoracje. Do współpracy przyłączają się projektanci, którzy mają nieograniczone prawo do własnej, autorskiej koncepcji.

Prezentowany zestaw nr 10 składa sie z filiżanki i spodka wykonanych z białej porcelany, zdobionych pełną symetrii i harmonii dekoracją sygnowaną nazwiskiem Yang, współpracujacego z marką, przy innych równie obiecujacych projektach. Yang jest projektantem mody i tekstyliów oraz współzałożycielem zespołu projektantów tekstylnych „1 2 3 4 5 6”. Jego prace są próbą tworzenia za pomocą poezji, fantazji i pomysłowości „bez podania przyczyny dla każdej linii, każdego koloru”.Na spodzie filiżanki znajduje sie sygnatura marki, nr zestawu oraz podpis artysty, potwierdzające autentyczność produktu.

Stan zachowania zestawu, uznaje się za bardzo dobry. Bogata kolorystyka, wyjątkowy rodzaj fantazji i ciepła bijącego z powyższego dzieła, sprawia, że może ono stanowić nietuzinkową propozycję prezentową dla wszytskich znawców porcelany i marki Rosenthal samej w sobie. Filiżanka posiada oryginalnie zachowane pudełko

Wymiary:

wysokość filiżanki: 6cm

średnica wlotu: 5cm

średnica talerzyka: 10,5cm

Numer katalogowy: 3852

ROSENTHAL

cena: 129.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3852

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej