Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kultowy głęboki talerz Rosenthal Maria Gold 25cm.

Strona głównaROSENTHALKultowy głęboki talerz Rosenthal Maria Gold 25cm.

dostępność: 6

p1290993694.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Godny polecenia,elegancki kultowy,głęboki talerz od Rosenthal Maria Gold,lata 20-te,wykonany z białej porcelany,zdobiony reliefem owocu granatu,złoto-czarny pasek nadaje wyrazistego efektu.Kolekcja z podpisem samego założyciela Philipa Rosenthala.Jesteśmy w posiadaniu 6-u talerzy.Stan 5-u bardzo dobry,1 talerz posiada niewielki ubytek porcelany na rancie.Zapraszamy do zakupu,być może do uzupełnienia swoich kolekcji.Średnica talerza 25cm.

Numer katalogowy: 3431

ROSENTHAL

cena: 79.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3431

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zainteresowanie porcelaną było tak wielkie, że Europejczycy bardzo chcieli poznać sekret jej wytwarzania. Udało się to dopiero po wielu latach. Największych starań w tym kierunku dokładali ... więcej