Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Talerz śniadaniowy Versace Medaillon Meandre dOr Rosenthal

Strona głównaROSENTHALTalerz śniadaniowy Versace Medaillon Meandre dOr Rosenthal

p1340359_2.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

 Prezentujemy piękny talerz deserowy pełen barokowego przepychu,a pochodzacego ze znanej i cenionej, niemieckiej manufaktury Rosenthal. To małe dzieło sztuki , to efekt współpracy z włoskim domem mody Gianniego Versace. Talerz należy do kolekcji Medaillon Meandre dOr i to co go wyróżnia go piękny biskwitowy relief, nawiązujący do mitologii greckiej.

Stan zachowania talerza uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Naczynia posiada oryginalne opakowanie, dlatego z powodzeniem może stanowić ciekawy pomysł na prezent dla konesera dóbr luksusowych.

Wymiary:

Średnica;22 cm

Numer katalogowy: 4032

ROSENTHAL

cena: SPRZEDANY

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4032

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej