Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Komplet talerzyków deserowych Sanssouci Gold Rosenthal

Strona głównaROSENTHALKomplet talerzyków deserowych Sanssouci Gold Rosenthal

producent: Rosenthal

dostępność: 2

img_20210216_121936.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Kolekcja powstała pod koniec XIX wieku w czasie europejskiej secesji, kiedy w Niemczech w wielu dziedzinach odczuwalne były silne wpływy kultury francuskiej.Forma Sanssouci ,przywodzi na myśl ludwikowski styl rokoko ,zarówno poprzez swój kształt jak i charakterystyczne wytłaczane na porcelanie motywy rocaille.

Prezentowana komplet 6 talerzyków deserowych jest niezwykle elegancki, a to  za sprawą złotych dekorów,dzieki ktorym zdają sie być jeszcze bardziej luksusowe. Ich niewątpliwym atutem sa typowe dla tej kolekcji zdobienia reliefowe, również okraszone złotem. Cena 399.00zł dotyczy zakupu 6-ściu sztuk.

Wymiary:

średnica: 20cm

 

Numer katalogowy: 3872

ROSENTHAL

cena: REZERWACJA

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3872

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej