Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Patera ROSHENTHAL model Epoque

Strona głównaROSENTHALPatera ROSHENTHAL model Epoque

producent: Rosenthal

dostępność: 1

p13104391133.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy niezwykle designerską paterę , znanej i cenionej marki Rosenthal. Patera pochodzi z kolekcji Epoque i powstała z masywnej, białej porcelany. Niewątpliwym atutem patery jest jej nowoczesny kształt- patera dzielona z cześcią gładką z jednej strony i druga-żłobioną szerokimi półkolami.

Stan zachowania przedmiotu, uznaje się za bardzo dobry-wręcz idealny. Z pewnością sprawdzi się do efektownego zaprezentowania przekąsek.

Wymiary:

Średnica:32 cm

 

Numer katalogowy: 3545

ROSENTHAL

cena: 289.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3545

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej