Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Talerz kolekcjonerski FRANZ MARC Die Blau Pferdchen Rosenthal

Strona głównaROSENTHALTalerz kolekcjonerski FRANZ MARC Die Blau Pferdchen Rosenthal

producent: Rosenthal

dostępność: 1

img_20210413_171406_2.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny talerz dekoracyjny będący dziełem Franza Marca dla marki Rosenthal. Franz Marc to jeden z najbardziej znanych przedstawicieli niemieckiego ekspresjonizmu. Skoncentrował się na malowaniu zwierząt i starał się namalować istotę zwierzęcia, a nie tak bardzo, jak to wyglądało. Aby to osiągnąć, nadał znaczenie różnym kolorom, których używał. Materiał na który został naniesiony obraz- wysokiej jakości porcelana wzmacnia moc tych pięknych kolorów.Talerz przedstawia niebieskiego konia i tak też zatytuowana jest praca artysty Das Blau Pferdchen. Talerz posiada oryginalną sygnaturę z obszernym opisem od spodu naczynia oraz papierowy certyfikat świadczący o jego autentyczności.

Stan zachowania przedmiotu, uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia.

Wymiary:

22,5cm

Numer katalogowy: 3992

ROSENTHAL

cena: 219.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3992

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej