Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Antyczna angielska donica Boardman& Glossop

Strona głównaSREBRO BRAZ METALAntyczna angielska donica Boardman& Glossop

dostępność: 1

img_20190922_173004.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękną antyczną donicę wywodzącą  się z angielskiej manufaktury Boardman& Glossop. Donica jest pokaźnych rozmiarów i posiada piękny dekor, rozmieszczony na całej rozpiętości brzuśca. Uwagę przyciąga górny rant, wyglądający niczym elegancko karbowana tkanina.Datę powstania naczynia określa się na koniec XIX wieku.

Przedmiot nosi normalne ślady użytkowania, a jego stan określa się na dobry- głównie ze względu na wnętrze naczynia, które zgodnie z przeznaczeniem wypełniała ziemia i zasadzone w niej kwiaty. Należy wspomnieć, iż przedmiot pochodzi z czasów wiktoriańskich, co podzwyższa jego wartość, a naczynia tego samego twórcy i typu, na rynkach zachodnich osiągają ceny nawet 700dolarów.

Wymiary:

wysokość: 20cm

średnica wlotu: 20cm

średnica podstawy: 15cm

Numer katalogowy: 3017

SREBRO BRAZ METAL

cena: 690.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3017

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej