Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Dwupoziomowa etażerka

Strona głównaSREBRO BRAZ METALDwupoziomowa etażerka

dostępność: 1

img_20210913_141227_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękną, dwupoziomową etażerkę wykonaną z metalu.Etażerka posiada dwie ,dość głębokie,żebrowane  misy idealne dla zaprezentowania drobnych słodkości czy owoców. Praktyczny pierścień do przenoszenia na górze pomaga w wygodnym umieszczeniu i przenoszeniu. O tym, że w międzyczasie żadna rzecz nie może spaść, zapewnia lekko zakrzywiona do góry krawędź naczyń.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Jej wykorzystanie zależy od naszej kreatywności- z powodzeniem może stanowić ciekawą formę podania pralinek, może byc wykorzystana jako stojak na biżuterię czy przybrana w ciekawy sposób, może stanowić ciekawy stroik , służący przyzdobieniu stołu.

Wymiary:

wysokość:30cm

średnica dolnej misy:24cm

średnica górnej misy: 20cm

Numer katalogowy: 4261

SREBRO BRAZ METAL

cena: 290.00 zł

stara cena: 490.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4261

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej