Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Francuski zestaw prezentowy do serwowania jajek

Strona głównaSREBRO BRAZ METALFrancuski zestaw prezentowy do serwowania jajek

dostępność: 1

img_20190928_113709_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Zestaw upominkowy zawierający platerowany (2% powłoka srebra) kieliszek do jajka na miękko, malutką łyżeczkę oraz pierścień na serwetkę. Zestaw został umieszczony w oryginalnie zachowanym etui w kolorze białym. Zestaw urzeka swą prostotą formy- jedynym elementem ozdobnym są proste żłobienia biegnące  wokół kieliszka i obrączki na serwetkę.

Stan zachowania określa się jako dobry- noszący normalne ślady użytkowania. Znak czasu odciśniety głównie na etui mieszczącym zestaw. Przedmiot uzupełniony osobistym grawerem, może stanowić ciekawą formę prezentu z okazji chrzcin czy narodzin dziecka.

Wymiary:

długośc łyżeczki: 11cm

wysokość kieliszka: 5cm

średnica pierścienia na serwetkę:4,5cm

 

Numer katalogowy: 3124

SREBRO BRAZ METAL

cena: 99.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3124

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej