Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Miedziana szkatuła

Strona głównaSREBRO BRAZ METALMiedziana szkatuła

dostępność: 1

img_20191026_105433.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy dość nietuzinkowy przedmiot jakim jest miedziana szkatuła. Wnętrze przedmiotu zostao wypełnione filcem koloru zielonego.Całą uwagę skupia część zewnętrzna przyozdobiona rodzajem równoramiennych krzyży, zdobiących wieko, boki oraz podstawę szkatuły umieszczonej na niewielkich kulistych nóżkach.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za bardzo dobry. Mimo tego, że przedmiot kieruje nasze myśli, raczej w kierunku średniowiecznych zamków, niż współczesnych stylów wnętrzalskich, to jej wykorzystanie ogranicza jedynie wyobraźnia nabywcy. Może stanowić na przykład ciekawą formę przechowywnia biżuterii bądź tajemniczą skrytką na drobne oszczędności.

Wymiary:

wysokość: 11cm

długość: 20cm

szerokość: 10cm

Numer katalogowy: 3101

SREBRO BRAZ METAL

cena: 249.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3101

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej