Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Mosiężny kompas Stanley London

Strona głównaSREBRO BRAZ METALMosiężny kompas Stanley London

dostępność: 1

img_20190409_163708.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Jak brzmi krążące wśród kolekcjonerów antyków powiedzenie- przedmioty kolekcjonerskie dzielą się na dwa rodzaje: znalezione przedmioty kolekcjonerskie oraz te przedmioty kolekcjonerskie, które nas znajdują... Do tej grupy należy właśnie mosiężny kompas sygnowany angielską marką Stanley London pochodzący z II połowy XX wieku.. Szukając informacji na temat jego pochodzenia, dowiadujemy się, że kompas nie jest tak stary jakby wskazywał jego wygląd. Marka specjalizuje się w mosiężnych reprodukcjach antycznych sekstantów,kompasów, teleskopów i innych. Oznacza to, że w praktyce kompas nie należy do antyków w najprawdziwszym znaczeniu tego słowa, ale firma używa tego terminu, aby opisać produkowane przedmioty w stylu antycznym. Kompas prezentuje się niezwykle okazale i jak mówią jego prawdziwa wartośc leży w oku patrzącego. Wyjątkowo elegancko prezentuje się również etui w którym został umieszczony kompas- to drewniane pudełeczko ze złotym symbolem kotwicy i sznura marynarskiego. Całość komponuje się na tyle okazale, że może stanowić piękny prezent dla każdego wielbiciela pięknych przedmiotów i amatorów przygód.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry. Serdecznie zachęcamy do zakupu.

 

Wymiary kompasu:

średnica: 7cm

 

Wymiary etui:

szerokość: 10,5cm

długość: 11,5cm

Numer katalogowy: 2800

SREBRO BRAZ METAL

cena: 320.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2800

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 103
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej