Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Noże śniadanie przekąska Paryż XIX wiek srebro barok

Strona głównaPLATERY BRAZ METALNoże śniadanie przekąska Paryż XIX wiek srebro barok

p12107741157.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Wyjątkowe noże francuskie wykonane ze srebra do śniadania i przekąski dla 12 osób, Paryż , XIX wiek. Punza złotnika w czworoboku na ostrzu noza oraz  głowę Minerwy z cyferka 1 czyli Paryz. ,  próba srebra 950. ostrze i uchwyt stanowia calosc stad tez punza na ostrzu calosc srebro , bogato zdobione wzor barokowy , jubilerskie wykonanie. stan bardzo dobry z niewielkimi śladami używania. Noze to uczta dla oka przy sniadaniu.Wyjatkiem jest ich zachowana ilosc 12 sztuk. Zapraszam do kupna poniewaz stanowia wartosc kolekcjionerska.

 

Długość noża 19,7 cm.

Waga 

Numer katalogowy: 2290

PLATERY BRAZ METAL

cena: 1 390.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2290

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej