Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Secesyjna grzechotka

Strona głównaSREBRO BRAZ METALSecesyjna grzechotka

dostępność: 1

img_20190822_163600.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Piękna niemiecka secesyjna grzechotka dla dziecka wykonana ze srebra lub posrebrzana .Przedmiot posiada piękny grawer przedstawiający dwie postaci- męską i żeńską przedstawionych w nieco karykaturalny sposób prawdopodobnie postacie z bajki  . Grzechotka nosi w sobie przede wszytskim wartość sentymentalną- może być wspaniałą pamiątką z okazji narodzin badź chrztu dziecka. Czas jej powstania datuje się na okolice roku 1900-setnego.

Stan zachowania grzechotki uznaje się za dobry- jest to przedmiot używany, z niewielkimi oznakami czasu i niedoskonałościami.  Wzbogacona spersonalizowanym grawerem- może stanowić piękną pamiątkę na lata. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem fotograficznym i pozostałymi aukcjami dostępnymi na naszej stronie.

Numer katalogowy: 2974

SREBRO BRAZ METAL

cena: 299.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2974

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej