Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Potężna taca posrebrzana

Strona głównaSREBRO BRAZ METALPotężna taca posrebrzana

producent: Paryz

dostępność: 1

img-20190417-wa0044_-_kopia.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy potezna neorokokową dwuuszną posrebrzana tacę  serwisową. Taca posiada nieregularny prostokątny kształt i jest osadzona na 4 niewielkich nóżkach.Produkt posiada bogato zdobioną grawerowaną taflę. Szczególną uwagę zwracają suto zdobione brzegi tacy zdobione ornamentem roślinnym. Sygntura na tacy wskazuje na jej XIX-wieczne pochodzenie. Taca jest bardzo duża i pomieści komplet dzbankow cukiernicę mlecznik jak i filiżanki. Tej wielkosci jest to rzadkosc na rynku. Taca wykonana jest ze stopu metali, ktory jak i posrebrzanie owiany byl tajemnicą i opatentowany. Obecnie jest to bezpowrotnie  zagubiona technika owiana tajemnica.

Stan zachowania określa się na bardzo dobry, normalne ślady użytkowania. Produkt niezwykle wytworny i godny polecenia.

 

Wymiary:

długość: 80cm

szerokość: 63cm

Numer katalogowy: 2789

SREBRO BRAZ METAL

cena: SPRZEDANA

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2789

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 103
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej