Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Gobelinowa torebka balowa srebro Paryż II połowa XIX wieku

Strona głównaSREBRO POSREBRZANEGobelinowa torebka balowa srebro Paryż II połowa XIX wieku

dostępność: 1

img_20190429_165705.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękną torebkę gobelinową prosto ze świata wielkiej mody-  Paryża. Torebkę tworzy tkanina gobelinowa recznie tkana ze zlota nitka oraz posrebrzane zapięcie  w typie  rzadko spotykanym  , opatrzone puncą Minerwy z numerem "2" pod brodą wskazującym na jej paryskie pochodzenie (poróba srebra 800). Datę powstania tego niezwykle eleganckiego przedmiotu datuje się na okolo 1850 rok..Torebka jest niezwykle efektowna, posiada elegancki łańcuszek oraz niewielki wieniec laurowy, nadajacy jej biżuteryjnego charakteru.

Byla uzytkowana na wielkie Bale lub do wyjscia do teatru czy opery. Obecmie moze stanowic piekny dodatek do wieczrowej kreacji jak i jest to przedmiot kolekcjonerski.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry. Torebka nie posiada nieprzyjemnego zapachu, jest w pełni sprawna. Serdecznie zachęcamy do zakupu- szczególnie polecany dla miłośniczek mody i dobrego stylu.

Numer katalogowy: 2814

SREBRO POSREBRZANE

cena: 1 160.00 zł

stara cena: 1 290.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2814

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej