Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Patera Świąteczna Villeroy & Boch Toys Delight

Strona głównaŚWIĘTAPatera Świąteczna Villeroy & Boch Toys Delight

dostępność: 2

img_20191026_110227.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Choć do Świąt Bożego Narodzenia zostały niespełna 2 m-ce,to czas płynie nieubłaganie,a są wśród nas tacy,którzy lubią odpowiednio wcześniej się do nich przygotować.Prezentujemy świąteczny produkt marki Villeroy & Boch z kolekcji Toys Delight,reprezentujący przepiękne,pełne uroku przedmioty,których głównym motyewem zdobniczym są świąteczne zabawki,misie, świąteczne skarpety, elfy czy jak w tym przypadku konik na biegunach. Cała kolekcja jest pełna ciepła świątecznej melancholii.Ponadto zastawę cechuje bogata kolorystyka i interesujące kształty. Prezentowana patera została wykonana z białej szkliwionej porcelany i posiada kształt w formie zarysu głównej dekoracji- czyli konika na biegunach.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry- idealny. Ta niezwykła kolekcja z pewnością stworzy przy Państwa stole, wyjątkową atmosferę pełną magii i ciepła.

Wymiary:

długość: ok.25cm

szerokość: ok.21cm

średnica podstawy: 8cm
 

Numer katalogowy: 3113

ŚWIĘTA

cena: Rezerwacja

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3113

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej