Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Szafka nocna Francja Empire

Strona głównaSZAFKI KWIETNIKISzafka nocna Francja Empire

p12306851622.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Szafka nocna z okresu Empire,Francja XIXw.,wykonana z drzewa dębowego.Posiada marmurowy blat.Wnętrze szafki z dwiema szufladkami.Całość mebla pokryta fornirem,zdobiona intarsją,oraz ozdobami z mosiądzu.Mebel opiera się na krótkich,toczonych nóżkach,jest w pełni oryginalny,nie wymaga renowacji,posiada nieliczne slady używania.Posiadamy 2 takie szafki dlatego są doskonałe do sypialni.Jesteśmy w posiadaniu toaletki,która stworzy z szafkami wyśmienity zestaw.Zapraszam do kupna.

wysokość 72cm.

szerokość 42cm.

głębokość 41cm.

Numer katalogowy: 2451

SZAFKI KWIETNIKI

cena: 690.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2451

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej