Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Antyczny francuski flakon na perfumy BACCARAT

Strona głównaSZKLOAntyczny francuski flakon na perfumy BACCARAT

dostępność: 1

img_20190429_180006.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Antyczna butelka perfum pochodząca ze znakomitej, francuskiej  manufaktury BACCARAT. Flakon zachwyca swą formą i niezwykle sensualną barwą  w kolorze żurawinowym, pokrywającą całość ręcznie ciętego szkła kryształowego. Butelka jest nieoznakowana, co wskazuje na fakt, że powstała przed 1936rokiem, po którym to marka zaczęła używać specyficznego dla siebie logo tworzonego przy pomocy trawioneo kwasu do oznaczania produktów.

Stan zachowania produktu określa się jako bardzo dobry. Flakon jest niezwykle elegancki i zalicza się go do tzw. dóbr luksusowych. Może stanowić gustowną ozdobę damskiej toaletki. Zachęcamy się z innymi poduktami marki, zamieszczonymi na naszej stronie.

 

Wymiary:

wysokość: 12cm

średnica wlotu: 4,5cm

średnica podstawy: 5cm

długość korka: 7,5cm

Numer katalogowy: 2884

SZKLO

cena: 299.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2884

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej