Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Bombka choinkowa ze szkła kryształowego Hutschenreuther 2001

Strona głównaSZKLOBombka choinkowa ze szkła kryształowego Hutschenreuther 2001

dostępność: 1

img_20191117_140129_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i u nas nie zabraknie piękny ozdób wykoannych z porcelany i szkła z najlepszych europejskich manufaktur. Prezentowana bombka choinkowa pochodzi z kolekcji mari Hutschenreuther z 2001 roku. Posiada piękną czerwoną wstążęczke do umieszczenia jej na bożonarodzeniowym drzewku. Bomka została wykonana z najwyższej jakości szkła kryształowego w ksztacie szyszki. Jej niewatpliwym atutem jest świąteczna dekoracja prezentująca kwiat dzikiej róży, projektu Ole Winther.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry. Produkt posiada oryginalnie zachowane opakowanie. W swojej kolekcji posiadamy aż 8 produktów tej marki. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem fotograficznym i dekoracji domu przy pomocy tych wysokiej jakości bombek.

 

Wymiary:

długość: 8cm

Numer katalogowy: 3162

SZKLO

cena: 49.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3162

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej