Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Flakon wazonik Murano Włochy

Strona głównaSZKLOFlakon wazonik Murano Włochy

dostępność: 1

img_20220316_104641.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentowana buteleczka/wazonik to  dzieło sztuki stworzone przez rzemieślników Murano, którzy wywodzą się z długiej linii szklanych mistrzów i których prace są wystawiane w muzeach, galeriach sztuki i kolekcjach prywatnych na całym świecie.Ten niewielki bibelocik powstał z ręcznie dmuchanego szkła , przy użyciu specjalnych technik, pilnie strzeżonych przez weneckie manufaktury. Naczynie zdobi wielokolorowy abstrakcyjny wzór, z widoczna na spodzie grawerowana nazwą Murano.

Stan zachowania określa się jako bardzo dobry.

Wymiary:

wysokość:7cm

średnica wylewu:1cm

średnica podstawy:3,5cm

Numer katalogowy: 4583

SZKLO

cena: 129.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4583

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zainteresowanie porcelaną było tak wielkie, że Europejczycy bardzo chcieli poznać sekret jej wytwarzania. Udało się to dopiero po wielu latach. Największych starań w tym kierunku dokładali ... więcej