Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Francuskie kieliszki wyjątkowy grawer 7sztuk

Strona głównaSZKLOFrancuskie kieliszki wyjątkowy grawer 7sztuk

dostępność: 1

img_20200226_175955.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy zestaw  niezwykle wytwornych franuskich kieliszków  w typie Saint Louis. Zestaw składa sie z 7-miu sztuk delikatnych kryształowych kieliszków, o prostej nóżce i rozchylającej się do zewnątrz części kielichowej. Niewatpliwym atutem kieliszków jst zdobiący je grawer o charakterze roślinno-arabeskowym, zdobiący całość delikatnej czaszy. Okres powstania datuje się na wiek XIX.

Stan zachowania kieliszków uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Tak liczny zestaw antycznych kieiszków to rzadkość na rynku antykwarycznym.

Wymiary:

wysokość: 12,5cm

średnica wlotu: 5cm

średnica stopki: 5cm

Numer katalogowy: 3282

SZKLO

cena: cena wkrótce

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3282

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej