Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Gwieżdzisty świecznik Nachtmann Galaxia

Strona głównaSZKLOGwieżdzisty świecznik Nachtmann Galaxia

dostępność: 1

img_20191026_105608.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy niezwykły świecznik niemieckiej marki Nachtmann.Świecznik został wykonany w 24% szkła ołowiowego. Przedmiot stanowi połączenie szkła przezroczystego z szkłem barwionym wmasie na kolor intensywnie czerwony, widoczny w środkowej częśći przedmiotu, w postaci pierścienia. Świecznik pochodzi z kolekcji Galaxia i jest niezwykle elegancki,ce a jednocześnie pełen prostoty.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za bardzo dobry. Świecznik posiada nawet framgemnt oryginalnej etykiety marki Nachtmann. Ze względu na kolorystyke, może stanowić ciekawe uzupełnienie świątecznej stylizacji stołu czy bożonarodzeniowego stroika.

Numer katalogowy: 3183

SZKLO

cena: cena wkrótce

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3183

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej