Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Karafka, kieliszki i lustrzana taca malowane złotem

Strona głównaSZKLOKarafka, kieliszki i lustrzana taca malowane złotem

dostępność: 1

img_20190401_171706.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy pięknie zachowany zestaw, składający się z karafki z efektownym dużym korkiem, 5-ciu kieliszków na złotej stopce oraz lustrzanej tacy ze złotym podwyższonym brzegiem, ułatwiajacym przenoszenie szkła. Przedmiot sygnowany  marką Creation Deposee Hanover Nancy. Całość zestawu jest zdobiona dużą ilością złoceń i ciekawym dekorem rogoży- gatunkiem rośliny z rodziny pałkowatych, spotykanych na brzegach wód stojących i wolnopłynących.

Zestaw jest niezwykle bogaty ze względu na ilośc złoceń, ale i delikatny zważając na zastosowany dekor roślinny. Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry- widoczne przetarcia na złoceniach.

 

Numer katalogowy: 2754

SZKLO

cena: 269.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2754

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej