Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kieliszki do czerwonego wina Belcanto Rosenthal 4szt.

Strona głównaSZKLOKieliszki do czerwonego wina Belcanto Rosenthal 4szt.

producent: Rosenthal

dostępność: 5

img_20210129_132013_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny komplet 4  kieliszków do czerwonego wina, niemieckiej marki Rosenthal. Kieliszki zostały wykonane z wysokiej jakości kryształui pochodzą z kolekcji Belcanto, są doskonałe w swej klasycznej formie, pozwalają uwolnić bukiet aromatów podawanego w nim napoju, ukazując jego szlachetną barwę.

Stan zachowania produktu uznaje się za bardzo dobry i godny poelcenia. Kieliszki  posiadają oryginalną sygnaturę na spodzie szklanej stopki oraz papierowe logo marki, widoczne u góry wylewu-co sugeruje, że stanowiła raczej element ekspozycji. Ponadto kieliszki posiadają oryginalny karton-opakowanie.

Wymiary:

wysokość:21cm

średnica wylewu: 6cm

średnica stopki: 8cm

pojemność: 400ml

Numer katalogowy: 3824

SZKLO

cena: 149.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3824

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej