Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Komplet kieliszków do czerwonego wina LEONARDO 6szt 600ml

Strona głównaSZKLOKomplet kieliszków do czerwonego wina LEONARDO 6szt 600ml

dostępność: 1

img_20240319_111235.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przedstawiamy fantastyczny komplet kieliszków do czerwonego wina dla 6 osób wyprodukowanych przez firmę LEONARDO.

Kieliszki wykonane zostały z wysokogatunkowego szkła, choć nazwać można by ich było raczej KIELICHAMI ! Ze względu na swój pokaźny rozmiar gdyż ich pojemność to ponad pół litra. Dosyć spora, zaokrąglona o standardowym kształcie czasza osadzona na smukłej, prostej stopie z okrągłą podstawą, na której znajduje się nazwa marki.

Nowoczesne wzornictwo, połączenie ekskluzywności i funkcjonalności, różnorodność - to zdecydowanie najważniejsze zalety ich wyrobów. LEONARDO to marka niemieckiego producenta GLASKOCH, który oferuje znane na całym świecie zastawy stołowe, wysokiej jakośći małe artykuły gospodarstwa domowego oraz dekoracje i wyposażenie wnętrz. Samo przedsiębiorstwo istnieje już długo - od 1859r, jednak sama marka LEONARDO jest stosunkowo młoda. Pod tym szyldem zaczęto wytwarzać produkty w 1972r.

Stan zachowania uważa się za bardzo dobry. Serdecznie polecam i zapraszam do zakupu !

WYMIARY:

wys. 23,5cm

śr. wlewu 7,5cm

śr. podstawy 7,5cm

poj. 600ml

 

Numer katalogowy: 5477

SZKLO

cena: 199.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 5477

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej