Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kryształowe puzderko Rogaska

Strona głównaSZKLOKryształowe puzderko Rogaska

dostępność: 1

img_20191012_102328_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękne kryształowe puzderko o dość masywnej budowie, wywodzące swe korzenie z słoweńskiej manufaktury szkła Rogaska. Przedmiot swoim kształtem przypomina muszlę- widoczną na wierzchniej części wieka. Kryształowe puzdro tworzy przezroczyste szkło z tym matowym, z widocznym kształtem w formie ksężyca, również widocznym na wieku.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za bardzo dobry- przedmiot posiada oryginalnie zachowane papierowe naklejki z nazwą wytwórni. Wykorzystanie tego kryształowego przedmiotu zależy od inwencji posiadacza, może stanowić ozdobę toaletki, witrynki bądź skrywać drobne kosztowności czy kosmetyki.

Wymiary:

wysokość: 5m

średnica wlotu: 8cm


Numer katalogowy: 3092

SZKLO

cena: 119.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3092

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej