Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Powiew orientu- turecki zestaw do picia herbaty

Strona głównaSZKLOPowiew orientu- turecki zestaw do picia herbaty

dostępność: 1

img_20190318_171423.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

O ile niektórym z nas zdarza się traktować temat picia herbaty po macoszemu, jako rutynową czynność dnia codziennego, to w Turcji zwyczaj parzenia herbaty, jest nierozerwalnie połączony z kulturą tego kraju i jego gościnnością. Prezentowany zestaw ma za zadanie przenieśc nas w podróż tysiące kilometrów od domu. Jego wygląd łączy ze sobą tradycję i elegancje. Pozłacane szklaneczki "tulipankowe" z przezroczystego szkła, spodeczki w kolorze brudnego złota, łyżeczki zakończone rękojeścią w kształcie kwiatowego pąka oraz zdobiona taca prezentują sie niezwykle  efektownie.

Stan zachowania określa sie na dobry- widoczne ślady użytkowania w postaci przetarć na złoceniach i elementach metalowych.

Wymiary tacy:

długość: 28cm

szerokość: 15,5cm

 

Wymiary łyżeczek:

długość: 10,5cm

 

Wymiary szklaneczek:

wysokość: 7,5cm

średnica wlotu: 5cm

średnica postawy: 4cm

 

Wymiary spodków:

średnica: 9,5cm

 

Numer katalogowy: 2722

SZKLO

cena: 109.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2722

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 103
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej