Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Rzeźbiona w szkle popielniczka LALIQUE Francja

Strona głównaSZKLORzeźbiona w szkle popielniczka LALIQUE Francja

dostępność: 1

img_20200208_103409.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

 Dzieła wychodzące z mistrzowskiego warsztatu marki LALIQUE to niezwykła prostota połączona z elegancją. Prezentowany przedmiot stanowi połączenie satynowego, smatowionego szkła z tym gładkim, przezroczystym tworzącym gładkie delikatne linie w formie rzeźby wykutej niby z lodowej bryły tworzącej w kołnierzu głowę lwa. Popielnica została wykonanna z najwyższej jakości szkła kryształowego, sygnowanego na dnie Lalique France. Ten kawałek dzieła sztuki jest wynikiem ludzkiej pracy i kreatywności. Przedmiot  w stylu art deco, którego powstanie datuje się na 1960rok.

Stan zachowania produktu, zważywszy na jgo wiekowość uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. W swojej Galerii posiadamy , równie luksusową zapalniczkę z lwim motywem przewodnim. Zachęcamy do zapoznania się z materriałem fotografcznym. Przedmiot sygnowany na dnie Lalique France.

Wymiary:

średnica góra: 15cm

średnica dół: 10cm

 

Numer katalogowy: 3272

SZKLO

cena: 790.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3272

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej