Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Secesyjne kieliszki do wina feria barw w krysztale

Strona głównaSZKLOSecesyjne kieliszki do wina feria barw w krysztale

dostępność: 6

img_20190822_150435.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Komplet 6-ciu eleganckich secesyjnych, kryształowych kieliszków to feria barw na naszym stole. Niezwykła delikatność szlifowanej nózki i fasetowanej stopki wspaniale kontrastuje z masywną czaszą występującą w kolorze bordowym, fioletowym i kobaltowym. Odważne, głębokie szlify stwarzają wspaniały spektakl, który w połączeniu z dobrym gatunkiem wina, będzie jeszcze bardziej zachwycający. Kieliszki z wytrzymałym dnem oraz solidną nóżką, zostały gustownie ozdobione roślinnym motywem, który współgra przede wszytskim w czasie celebrowania wyjątkowych okazji- spotkań, kiedy to na naszym stole gości świąteczna zastawa.

Stan zachowania kieliszków uznaje się za bardzo dobry. Zachecamy do zapoznania sie z materiałem fotograficznym i zachęcamy do zakupów wszytskich koneserów nietuzinowych luksusowych szkieł.

Wymiary:

wysokość: 20cm

średnica wlotu: 7,5cm

średnica stopki: 7,5cm

Numer katalogowy: 2966

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej