Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Szklana patera na stopie Delfina Vallerysthal

Strona głównaSZKLOSzklana patera na stopie Delfina Vallerysthal

p12202531468.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Niesamowita szklana patera na stopie.Trzon,to forma delfina,ze szkła mlecznego,misa oparta jest na jego ogonie. Forma DElfina byla czesto uzywana do zdobien mebli, szkla, krysztalow itd. juz w XVIII wieku we Francji kiedy to synow krola Ludwika  nazywano Delphin. Stan bardzo dobry.Patera jest wyjątkowa,zapraszam do kupna.

Wysokość 25cm.

średnica misy 26,5cm.

średnica podstawy 14,5cm.

Manufaktura VALLERYSTHAL siega historii do 1707 roku w miejscowosci Vallerysthal Mosel Francja , rozwoj i slawa siega 1833 roku, szklo i krysztaly byly na stolach dworow krolewskich.

Numer katalogowy: 2203

SZKLO

cena: 690.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2203

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 103
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej