Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Włoska karafka Marcello Aglieri

Strona głównaSZKLOWłoska karafka Marcello Aglieri

dostępność: 1

img_20200307_112629_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Kolejny produkt tej luksusowej włoskiej marki w naszej kolkcji. Karafka, podobnie jak inne produkty z tej linii, posiada wewnętrzne żebrowania, które dodają jej wyjątkowego wyrazu i sprawiają, że szkło pięknie załamuje światło. Karafka posiada logo marki, sygnowane nazwiskiej właściciela. Karafkę, charakteryzuje jej obszerny nieco spłaszczony brzusiec i długa szyjka, zakończona złotym pierscieniem z delikatnym dziubkiem, ułatwiającym nalewanie wina. Datę powstania produktu, datuje się między latami 1950 a 1974.

Sta zachowania uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Karafka z pewnością będzie wspanile prezentować się z eleganckim zestawem kieliszków, dostepnych w wielu wersjach na stronie naszej Galerii.

Wymiary:

wysokość: 24cm

średnica wlotu: 8cm

średnica podstawy: 14cm

Numer katalogowy: 3326

SZKLO

cena: 319.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3326

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej