Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Zestaw francuskich kryształowych kieliszków Taille Main Veritable Cristal

Strona głównaSZKLOZestaw francuskich kryształowych kieliszków Taille Main Veritable Cristal

img_20190922_172034.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny zestaw 11-stu kieliszków do wina typu vintage. Kieliszki urzekają swym nietuzinkowym kształtem oraz delikatnym roślinnym dekorem, z licznymi fasetowaniami zakończonymi zdobieniami z zmatowionego szkła. Powstanie kieliszków datuje się na lata 80-te XX wieku.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za bardzo dobry, co potwierdza fakt,iż kieliszki posiadają oryginalnie zachowane naklejki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z materiałem fotograficznym.

 

Numer katalogowy: 3015

SZKLO

cena: SPRZEDANE

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3015

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej