Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Bibularz, suszka kołyskowa Francja posrebrzany

Strona głównaINNEBibularz, suszka kołyskowa Francja posrebrzany

p12300521918.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Stary bibularz, suszka kołyskowa , przyrząd piśmienny służący do zbierania nadmiaru atramentu i osuszania świeżo napisanego tekstu, pochodzący z Francji z przelomu XIX i XX wieku, oznaczony lirami NS informującymi, o tym, że wyrób został wykonany ze stopu  miedzi z cynkiem, posrebrzany, przedmiot bogato zdobiony motywem secesyjnym. Kiedyś powszechnie używany dzisiaj już tylko stanowi piękny element dekoracyjny. Stan bardzo dobry z niewielkimi śladami używania. Zaprzaszam do kupna.

Wymiary:

wysokość 7 cm

długość 12 cm

szerokość 8 cm

Numer katalogowy: 2394

INNE

cena: 359.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2394

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej