Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Deska porcelanowa do serwowania wzór cebulowy

Strona głównaINNEDeska porcelanowa do serwowania wzór cebulowy

dostępność: 1

img_20220726_095558.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Urocza deska do serwowania we wzorze cebulowym, który jest oparty na obrazowaniu i łączeniu uproszczonych motywów roślinnych na tle filozofii wschodnioazjatyckiej. Kontekst jest jednak dostosowany do Europejskiego stylu i preferencji. Koncepcje tą stworzył Johan David Kretschmar-członek grupy projektantów pierwszej europejskiej fabryki porcelany miśni.

Wzór "cebulowy" tak naprawdę pochodzi z czystego przypadku. Tak naprawdę miały przedstawiać owoc granatu, jednak jego koledzy mylnie lub ironicznie rozpoznali je jako melony, a większość jako cebule. W ten właśnie zabawny sposób narodził się ten wzór.

Spód deski nie jest szkliwiony.

Stan deski jest zachowany jako bardzo dobry, z normalnymi śladami używania.

Wymiary:

dł. 24,5cm

szer. 16,5cm

Numer katalogowy: 4746

INNE

cena: 189.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4746

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej