Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Puchar SEVRES XVIII w. Calabre

Strona głównaINNEPuchar SEVRES XVIII w. Calabre

producent: Sevres

p1150708906.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Piekny Puchar dla kolekcjonera,francuskiej manufaktury Sevres XVIIIw.ręcznie malowany,złocony,zdobiony motywem ptaka egzotycznego.Podstawa wykonana z brązu.Mimo swego wieku puchar zachował się w bardzo dobrym stanie,nieliczne ślady minionego  .Posiadamy drugi kielich z innym ptakiem. Oba to objekty aukcyjne. Kolor podstawowy to niebieski - krolewski . Porcelana jest recznie zdobiona , malarzem artysta byl sam Francois -Joseph Aloncle. Porcelana pochodzi z roku okolo 1760. Polecam.

wysokość11,5cm.

średnica 9cm.

podstawa 6,5cm.

Numer katalogowy: 1567

INNE

cena: SPRZEDANY

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 1567

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 103
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej