Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Piramida Mullera pozytywką

Strona głównaINNEPiramida Mullera pozytywką

dostępność: 1

img_20211213_133350_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

 

Prezentujemy cudo, które wyszło z warsztatu rodziny Muller, miejsca pełnego rodzinnej pasji, opartej na tradycji regionu. Warsztat ten działa od 1899 i w tym roku obchodził swoje 120-lecie! Produkty z naturalnego drewna produkowane w Seiffen, cieszą się popularnością na całym świecie. Posiadany przez nas egzemplarz piramidy, to przedmiot, którego historia sięga 1850roku. Wiele piramid od 3 do 7 poziomów jest jednym z najcenniejszych eksponatów Muzeum Zabawek Seiffen. Prezentowany produkt przedstawia postacie Trzech Mędrców,pastuszków oraz aniołów na najwyśzej kondygnacji. Figurki zostały wykonane z niesamowitym pietyzmem i starannością. Po zapaleniu świec (sześciu), figury magicznie ożywają kręcąc się się pod dyktando świątecznego blasku...Piramida poza tym,że stanwi wspaniały bożonarodzeniowy bibelot, to jest też pozytywką, która po nakręceniu odgrywa spokojną melodię.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za idealny- jak nowy . Zachęcamy do zapoznania się z materiałem fotograficznym. Piramida może stanowić wspaniały prezent, szczególnie atrakcyjny dla dzieci i wszystkich tych którzy mają w sercu prawdziwego ducha świąt i kochają przedmioty oparte na prawdziwym rzemiośle i tradycji.

Wymiary:

wysokość: 46cm

Numer katalogowy: 4477

INNE

cena: 790.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4477

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej