Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Porcelanowa skarbonka niedźwiadek od Ritzenhoff

Strona głównaINNEPorcelanowa skarbonka niedźwiadek od Ritzenhoff

dostępność: 1

img_20200111_103450.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Jak zwykł mawiać T.Harv Eker : "nawyk zarządzania pieniędzmi jest ważniejszy niż ilość posiadanych pieniędzy". Prezentowana skarbonka w postaci uroczego niedźwiadka z kwiatowym brzuszkiem, z pewnością przybliży małym i dużym  temat oszczędzania. Skarbonka została wykonana z najwyższej jakości porcelany wykonanej przez niemiecką manufakturę Ritzenhoff. Skarbonka została zaprojektowana przez Petrę Mohr.

Stan zachowania bibelotu uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Skarbonka może stanowić ciekawą propozycję prezentu zarówno dla dziecka, jak i dla osoby dorosłej. Przedmiot posiada oryginalnie zachowane pudełeczko.

Wymiary:

wysokość: 11cm

Numer katalogowy: 3571

INNE

cena: 59.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3571

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej